Titánové elektródy na báze štetca majú veľmi široké spektrum aplikácií. Titánové anódy sa tiež nazývajú anódy DSA kvôli ich ľahkému a flexibilnému výrobnému procesu. V porovnaní s podobnými anódami majú titánové anódy nasledujúce výhody:
1. Veľkosť anódy je stabilná a vzdialenosť medzi elektródami sa počas elektrolýzy nemení, čo môže zabezpečiť, aby sa elektrolytická operácia vykonávala za podmienky, že napätie v nádrži je stabilné.
2. Nízke pracovné napätie, nízka spotreba energie, spotreba jednosmerného prúdu sa môže znížiť o 10-20%.
3. Titánová anóda má dlhú životnosť a vysokú odolnosť proti korózii.
4. Môže prekonať problém rozpúšťania grafitovej anódy a olovenej anódy, zabrániť znečisteniu elektrolytovými a katódovými výrobkami, a tak zlepšiť čistotu kovových výrobkov.
5. Vysoká prúdová hustota, malý nadmerný potenciál, vysoká katalytická aktivita elektród, môžu účinne zachytávať vysokú účinnosť výroby.
6. Môže sa vyhnúť problému so skratom po deformácii olovenej anódy a zlepšiť účinnosť prúdu.
7. Tvar je ľahko vyrobiteľný a môže byť vysoko presný.
8. Titánový substrát sa môže opätovne použiť.
9, nízke nadmerné vlastnosti, povrch elektródy a elektródy sa dajú ľahko odstrániť bubliny, ktoré môžu účinne znížiť napätie elektrolytického článku.

Piercing anodizzato al titanio MMO Prezzo titanium anode factory mmo titanium anode factory- Baoji Highstar Titanium Metal Co.,Ltd Manufacture of anodes of all types: plate, slab/sheet, mesh, wire, bar, tubular