Üretim ürünleri: titanyum sigara çivileri, titanyum sigara araçları, titanyum kapaklar, dış altıgen cıvatalar, iç altıgen cıvatalar, havşa başlarında altıgen cıvatalar, havşa başlı cıvatalar, konik başlı cıvatalar, havşa başlı cıvatalar, altıgen flanş cıvatalar, silindirler , düz pedler, yaylı pedler.
Müşteri isteğine göre, titanyum işleme parçaları, titanyum alaşımlı işleme parçaları, titanyum standart parçaları, titanyum standart dışı parçalar ve çizimler ve malzeme işleme üretebiliriz.
İşleme amaçları: kimyasal ekipman, tıbbi aksesuarlar, ev aletleri aksesuarları, fotoğraf ekipmanları, otomobil ve motosiklet aksesuarları, elektronik fabrikası, toz metalurjisi, optoelektronik teknoloji, mobilya aksesuarları, gıda makineleri ve diğer standart olmayan hassas CNC işleme ürünleri.

Titanyum mukavemeti yüksektir, yoğunluğu düşüktür ve korozyon direnci, havacılık, kimyasal, petrokimya, açık deniz yağı ve gazı, enerji üretimi, deniz suyu tuzunun arıtılması ve genel olarak son 40 yılda kullanılan farklı titanyum ilaveleri, kombine mühendislik gibi endüstrilere yol açmaktadır. ve biyomedikal. Artık sadece havacılık uygulamaları için yeni bir metal veya olağandışı olarak kabul edilmez, ancak tasarım mühendislerine yüksek performanslı bir malzeme olarak sunulur. Titanyum yeni bir metaldir. Havacılık, havacılık, havacılık, kimyasal, petrol, metalurji, hafif sanayi, elektrik enerjisi, tuzdan arındırma, gemi ve günlük yaşam ekipmanları gibi endüstriyel üretimde mükemmel özellikleri nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Modern metaller için.

Teslimat durumu: Tavlı devlet (M) Sıcak işlenmiş (R) Soğuk işlenmiş (Y) (tavlanmış, ultrasonik dalga denetimi)

Ambalaj: Karton veya ahşap kutu yüzey işleme: araba ışık, pah yüzey kalitesi: iki pürüzlü yüzeyin yüzey pürüzlülüğü Ra, en fazla 3.2l olmalıdır; m (ultrasonik test gereksinimlerini karşılamak için), iç ve dış tarafların yüzeyi Pürüzlülüğü Ra en fazla 12.5 & mu; m (dış çevresel yüzey ultrasonik olarak test edilirken Ra, 3.2 um’den daha fazla olmamalıdır) ve oluk yarıçapı 5 ila 15 mm’dir.

Ürün yüzeyinde çatlaklar, kıvrımlar ve ağır cilt gibi gözle görülür kusurlar olmamalıdır. Yüzeydeki lokal kusurların taşlama yoluyla giderilmesine izin verilir, temizleme derinliği boyutsal toleranslarını aşmamalıdır ve izin verilen minimum boyut garanti edilmelidir. Temizleme derinliğinin genişliğe oranı her iki uçta 1: 6’dan fazla olmamalıdır ve iç ve dış taraflarda 1:10’dan büyük olmamalıdır. Dış taraf taşlama eksenel yönde olmalıdır.

Yüzey kalitesi: temiz, tozsuz ve daha iyi aside dayanıklı servis ömrü.

Test: mekanik özellikler, kimyasal bileşim testi, ultrasonik test.