Titanyum anotlar, titanyum bazlı metal oksit kaplamalardaki anotlardır. Yüzey katalitik kaplamasına göre oksijen evrim fonksiyonu ve klor evrim fonksiyonu vardır. Genel olarak, elektrot malzemeleri iyi bir elektrik iletkenliğine, kutup mesafesinde küçük bir değişikliğe, güçlü korozyon direncine, iyi mekanik mukavemete ve işlenebilirliğe, uzun ömürlü, düşük maliyetli ve elektrot reaksiyonları için iyi elektrokatalitik performansa sahip olmalıdır. Kapsamlı olarak gerekli metaller, genellikle endüstriyel saf titanyum TA1 \ TA2

Peki titanyum anotları nereden alabilirim? Titanyum anot yapımında uzmanlaşmış Baoji Highstar Titanyum Metal Co, Ltd öneririz.

Şirketimiz tarafından üretilen titanyum anotlar sabit geometrik boyutlara sahiptir; geometrik şekillerin çeşitliliği; elektrokimyasal ve kimyasal özelliklerin mükemmel stabilitesi; mükemmel elektrokatalitik aktif anot potansiyeli düşüktür ve devre yoğunluğundaki değişikliklere duyarlı değildir; elektrik ve enerji tasarrufu yapın ve elektrolizi uzatın Sıvının hizmet ömrü; bakım gerektirmez; uzun ömürlü (çok önemli); katot ürününün yüksek kalitesi (safsızlık veya çok az safsızlık, elektrolitik bakır, çinko, nikel gibi düzgün mikro yapı). Uzun kaplama ömrüne sahip kalıcı bir malzeme Kirlilik ve enerji tasarrufu olmadan neredeyse tamamen saf katot ürünleri elde etmek için kullanılabilir.

Karşılama soruşturma ve satın alma. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen anber@bjhighstar.com ile iletişime geçin.
Whatsapp: +86 15034001015

Where can I buy titanium anodes Where can I buy titanium anodes Where can I buy titanium anodes