Baoji Highstar Titanyum Metal Co, Ltd bulunan Baoji Yüksek teknoloji Sanayi Geliştirme Bölgesi, çin.bu kurumsal entegre tasarım, üretim ve satış titanyum anotlar, nitinol halat ve diğer titanyum metal malzemeler.

Bugün ağırlıklı olarak titanyum anot ürünleri sunuyoruz.

Şirketin ana titanyum anot ürünleri: titanyum anotlar, silindirik anotlar, çubuk anotlar, filaman anotlar, ağ anotlar, magnezyum anotlar, alüminyum anotlar, çinko anotlar, yüksek silikon dökme demir anotlar, platin kaplamalı anotlar, kurşun dioksit elektrotları, su İşleme için titanyum anotlar, elektrokaplama için titanyum anotlar, elektrolitik eritme için titanyum anotlar, vb. Titanyum anotlar ve diğer metal elektrotlar klor-alkali, klorat / perklorat, demir dışı metallerin elektrolitik ekstraksiyonu, elektrotpozisyon, iyonize su üretiminde başarıyla kullanılmıştır Jeneratör, elektrokaplama, elektrodiyaliz, elektroforez, elektrosentez, katodik koruma vb. Şirket ayrıca anti-korozyon, elektrodepozisyon ve elektrokaplama su arıtma projeleri için genel tasarım, imalat ve teknik danışmanlık hizmetleri vermektedir. Şirket sağlam bir modern kurumsal yönetim sistemi, modern üretim ekipmanları ve test ekipmanları vardır ve ISO9001 kalite sistem belgesi aldı.

Firmamız uzun yıllar Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Japonya, Güney Kore, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere çok sayıda ürün ihraç etmiştir.Yerel ve yabancı müşterilerle iyi işbirliği ilişkileri kurmuştur ve ürünleri ve hizmetleri de müşterilerimiz tarafından alınmıştır.

Yeni 2020’de daha fazla ortağımız olmasını umuyoruz ve soruşturma ve iletişiminizi memnuniyetle karşılıyoruz.

Sample of titanium anode assembly 6pcs anode 7pcs cathode completed--Baoji Highstar Titanium Metal Co., Ltd China Mmo Titanium Anode Tube for Cathodic Protection Gemengde metaaloxide-elektrode