Vlastnosti titanového sintrovaného filtru / titanové sintrované desky:

1. Jednotná struktura, úzké rozdělení velikosti pórů a vysoká účinnost separace.

2. Vysoká pórovitost, nízký filtrační odpor a vysoká účinnost pronikání.

3, vysoká teplotní odolnost, obecně lze použít pod 280 stupňů.

4, dobrá chemická stabilita, odolnost vůči kyselinám a alkalickým korozím, s antioxidačními vlastnostmi.

5, žádné částice odpadnou, nezpůsobují původní sekundární kapalné znečištění, v souladu s požadavky na hygienu potravin a požadavky farmaceutického GMP.

6, dobré mechanické vlastnosti, lze filtrovat pomocí sací filtrace, snadno se ovládá.

7, nízký tlakový rozdíl, malá stopa, velký průtok.

8, silná antimikrobiální schopnost, neinteraguje s mikroorganismy.

9. Proces formování je dobrý a celková svařovací délka je až 1000 mm.

10, lze regenerovat online, snadno se čistí, dlouhá životnost (obvykle několikrát membránový filtr)

Titanový sintrovaný filtr / titanová sintrovaná deska Použití:

Díky svým jedinečným vlastnostem může být titanový filtr široce používán ve farmaceutickém průmyslu, průmyslu úpravy vody, potravinářství, bioinženýrství, chemickém průmyslu, petrochemickém, metalurgickém průmyslu a čištění plynů. Je to nový materiál s širokými vyhlídkami na rozvoj.

Typická použití zahrnují:

1. V infuzi farmaceutického průmyslu malé injekce, oční kapky, dekarbonizační filtrace v koncentraci perorálních tekutin a bezpečnostní filtrace před koncovou filtrací v štíhlé distribuci.

2. Odstranění nečistot ve výrobním procesu surovin, dekarbonizační filtrace a jemná filtrace materiálů.

3. Bezpečnostní filtrace ultrafiltrace, RO, EDI systémy v průmyslu úpravy vody, filtrace po ozonové sterilizaci a ozonové provzdušňování.

4. Vyčeření a filtrace nápojů, alkoholu, piva, rostlinného oleje, minerální vody, sojové omáčky a octa v potravinách a nápojích.

5. Dekarbonizační filtrace a přesná filtrace kapalných produktů, kapalných surovin a farmaceutických meziproduktů v chemickém průmyslu, ultrajemná jemná tělíska, regenerace katalyzátoru, přesná filtrace po adsorpci pryskyřice, olejový systém pro přenos tepla, odstraňování materiálu a filtrace nečistot, katalytický plyn Čištění a již brzy.

6. Filtrace vody zpětným tokem ropného pole, bezpečnostní filtrace před reverzní osmózou v odsolovacím poli.

7. Vysokoteplotní dekarbonizace a odbarvení filtrace v barvivářském průmyslu.

8. Pára, stlačený vzduch a filtrace katalyzátoru pro čištění plynu.

Detailní úvod:

Titanové slinuté filtrační jádro je nový typ vysoce účinného porézního filtračního materiálu vyrobeného z kovového titanového prášku jako suroviny, který se vyrábí tříděním prášku, formováním, slinováním a mechanickým svařováním. Protože jeho přesnost pórů a filtrace může být v poměrně širokém rozmezí. Je široce používán v oblastech samomazání, filtrace, separace, katalýzy, eliminace plamene, výměny tepla, výroby horkých elektronů a distribuce plynu.

Hlavní použití: pro plyn, filtraci a distribuci plynu. Přesnost filtrace: 0,22 ~ 50μm Průměr: 30 ~ 80 mm Délka: 100 ~ 1000 mm (speciální specifikace lze upravit)

Princip filtrace: Filtrační prvek z titanu je porézní filtrační materiál z titanového kovu připravený metodou práškové metalurgie. Vnitřní póry jsou zakřivené a uspořádané, křižované, rovnoměrné rozdělení velikosti pórů a filtrační mechanismus je typická hluboká filtrace.

Výkon: Tento produkt má vynikající odolnost proti korozi, vysokou teplotní odolnost, vysokou pevnost, snadno se zajišťuje přesnost filtrace, snadno se regeneruje atd. Titanový filtrační prvek je tvořen titanovým práškovým formováním a vysokoteplotním slinováním, takže povrchové částice nejsou snadné spadnout z; použití ve vzduchu Teplota může dosáhnout 500-600 ° C; je vhodný pro filtraci různých korozivních médií, jako je kyselina chlorovodíková, kyselina sírová, hydroxid, mořská voda, aqua regia a pro filtraci roztoků chloridu, jako je železo, měď a sodík. Má vynikající mechanické vlastnosti, lze jej obrobit řezáním, svařováním atd., S vysokou pevností v tlaku a mezí pevnosti v tlaku až 2 MPa; jeho přesnost filtrace je snadno zaručitelná, i když pracuje při vysoké teplotě a vysokém tlaku, nebude otvor zdeformován. Pórovitost je až 35 až 45%, distribuce velikosti pórů je stejnoměrná, množství nečistot je velké a metoda regenerace je jednoduchá a po regeneraci může být znovu použita.

Použití: Titanová filtrační jádra jsou široce používána v následujících oblastech:

1. Aplikováno pro separaci kapalina-pevná látka, plyn-pevná látka

Kapalina — separace pevných látek:

Elektronický průmysl; předfiltrace systémů reverzní osmózy, předfiltrace systémů deionizované vody

Potravinářský průmysl: filtrace nápojů, vařených vín, minerální vody atd.

Petrochemický průmysl