Nerozpustná anoda pro elektrolytické pokovování je potažena povlakem z ušlechtilého oxidu kovu, který má vysoké elektrochemické katalytické vlastnosti na titanovém substrátu (pletivo, deska, pásek, trubice atd.) Obsahující vysoce stabilní oxid kovu ventilu.

titanium anode

Nová nerozpustná titanová anoda má vysokou elektrochemickou katalytickou energii a nadměrný vývoj kyslíku je o 0,5 V nižší než anoda nerozpustná v olověné slitině. Úspora energie je pozoruhodná, stabilita je vysoká, roztok pokovování není znečištěný, hmotnost je lehká a náhrada je snadná. Nadměrný potenciál kyslíku u nové nerozpustné titanové anody je také nižší než u platinizované nerozpustné anody, ale životnost je více než dvojnásobná. Široce používaný v různých galvanických jako anoda nebo pomocná anoda, může nahradit konvenční slitinu na bázi olova, za stejných podmínek, může snížit napětí v nádrži a ušetřit spotřebu energie; nerozpustná titanová anoda má dobrou stabilitu v procesu elektrolytického pokovování (Chemický, elektrochemický), dlouhá životnost.

Tato anoda je široce používána v pokovování niklem, pokovování chromem, galvanizací, pokovováním mědí a v dalších průmyslových odvětvích neželezných kovů.