Platinizovaná elektróda na báze titánu sa nanáša na povrch špeciálne upraveného titánového substrátu platinou, ktorá môže byť úplne pokovovaná platinou alebo čiastočne pokovovaná platinou. Povrch výrobku je strieborne biely, s rovnomerným a jemným povlakom, silnou kombináciou, veľkým výstupným prúdom a dlhou životnosťou. Používa sa najmä na: galvanické pokovovanie, biomedicínske, chemické syntézy, katódovú ochranu atď.

Substrát: čistý titán TA1 GR1 stupňa 1

Rozsah prevádzkového prúdu: <15000A / m2

Pracovná teplota: <85 ° C

Pokovovanie: 99,99% Pt

Obsah platiny: 22,45 g / m2 / μm

Hrúbka platinovej vrstvy: 0,1 – 15 μm

Tvar produktu: pletivo, doska, trubica, tyč atď.

Použite prostredie: Hodnota PH: 0-14

Bezpečnostné opatrenia: Zabráňte poškriabaniu tvrdých predmetov. Keď je produkt zastavený, vyberte ho z elektrolytického článku. Opláchnite povrch čistou vodou a uložte ho na sucho. Čím väčší je prúd, tým kratšia je životnosť a použitie roztoku obsahujúceho ióny fluoridov rýchlo poškodí elektródu.

Titánové platinové anódy vyrábané našou spoločnosťou majú rôzny tvar, s obsahom platiny 12 g / m2 / μm a hrúbkou platinovej vrstvy 0,2 – 5 μm. Používa sa hlavne na lokálny vodivý kontakt titánových elektródových dosiek vo vysokom prúdovom prostredí (napr. Pozinkovanie oceľových dosiek, doska PS atď.), Príprava kyslej a alkalickej ionizovanej vody.

Titanium-based platinized electrode - Baoji titanium anode preferred Titanium-based platinized electrode - Baoji titanium anode preferred