Opatření pro použití titanových anodových produktů jsou následující: DSA není skutečná nerozpustná anoda, ale spotřeba je nízká. V závislosti na aplikačním průmyslu a specifickém prostředí použití slibujeme zaručenou životnost 0,5 až 50 let.
1. Normální hustota pracovního proudu je menší než 2000 A / m2, je-li proud příliš velký, je reakce příliš intenzivní a zkracuje se životnost anody.
2. Elektrolyt by neměl obsahovat kyanidové ani fluoridové ionty. Tyto nečistoty mohou vážně korodovat titanovou matrici;
3, rozteč anodového a katodového pólu může být nastavena podle specifických podmínek, obvykle 5-25 mm. Obecně sestava sloupové vzdálenosti zvyšuje spotřebu energie a neměla by být příliš malá, jinak by katodové měřítko generované na povrchu katody pravděpodobně způsobilo zkrat na pólové desce;
4. Je přísně zakázáno používat průvodce. Jakmile je povlak z oxidu ušlechtilého kovu použit jako katoda, povrch podstoupí redukční reakci, která se snadno převede na jednoduchý kovový prvek a nemůže být účinně kombinována s titanovou bází, což způsobí, že povlak spadne. Může se uvažovat o pravidelném čištění povrchu destičky kyselinou.
5, teplota elektrolytu by neměla být příliš vysoká, ideální teplota 25-40 ° C.
6. Při použití čisté vody propláchněte povrch destičky vodou, není vhodné ponořit se do roztoku po dlouhou dobu. Pokud je to možné, je nejlepší udržovat malý proud 2-5A, který vyhovuje cyklu pro ochranu desek.
7. Při instalaci a manipulaci je třeba postupovat opatrně, povrch nátěru by se neměl poškrábat, jinak bude brzy brzy zkorodován.

Naše titanové anody potažené draselným oxidem drahých kovů jsou k dispozici v různých formách, jako je deska, trubice a síťovina, pro spolehlivou kvalitu. Potah elektrody má dlouhou životnost a titanovou matrici lze znovu použít.

Titanium anode mesh Ru-Ir Ir-Ta coated Platinum coating Baoji Highstar titanium Metal Titanium anode mesh Ru-Ir Ir-Ta coated Platinum coating Baoji Highstar titanium Metal https://www.bjhighstar.com/home-2/products-2/titanium-anode/ruthenium-iridium-titanium-anode-plate/ Titanium anode mesh Ru-Ir Ir-Ta coated Platinum coating Baoji Highstar titanium Metal Titanium anode mesh Ru-Ir Ir-Ta coated Platinum coating Baoji Highstar titanium Metal