Titanové anody jsou anody v povlacích na bázi oxidu kovu na bázi titanu. Podle svého povrchového katalytického povlaku má funkci vývoje kyslíku a funkce chlóru. Obecně by elektrodové materiály měly mít dobrou elektrickou vodivost, malou změnu vzdálenosti pólů, silnou odolnost proti korozi, dobrou mechanickou pevnost a zpracovatelnost, dlouhou životnost, nízké náklady a dobrý elektrokatalytický výkon pro elektrodové reakce. Úplně potřebné kovy, obvykle průmyslový čistý titan TA1 \ TA2

Kde tedy mohu koupit titanové anody? Doporučujeme Baoji Highstar Titanium Metal Co., Ltd, která se specializuje na výrobu titanových anod.

Titanové anody vyrobené naší společností mají stabilní geometrické rozměry, rozmanitost geometrických tvarů, vynikající stabilitu elektrochemických a chemických vlastností, vynikající potenciál pro elektrokatalytickou aktivní anodu je nízký a není citlivý na změny v hustotě obvodu, šetří elektřinu a energii a rozšiřuje elektrolýzu Životnost kapaliny; bezúdržbová; dlouhá životnost (velmi důležité); vysoká kvalita katodového produktu (žádné nečistoty nebo velmi málo nečistot, rovnoměrná mikrostruktura, jako je elektrolytická měď, zinek, nikl). Trvalý materiál s dlouhou životností nátěru, který lze použít k získání téměř zcela čistých katodových produktů bez znečištění a úspory energie.

Vítejte dotaz a nákup. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte anber@bjhighstar.com
Whatsapp: +86 15034001015

Where can I buy titanium anodes Where can I buy titanium anodes Where can I buy titanium anodes