Výrobní výrobky: titanové cigaretové hřebíky, titanové kuřácké nástroje, titanové víčka, vnější šestihranné šrouby, vnitřní šestihranné šrouby, šestihranné šrouby v zápustných hlavách, šrouby se zápustnou hlavou, kuželové šrouby hlavy, šrouby se zápustnou hlavou, šrouby se šestihrannou přírubou, válce šrouby se šestihrannou hlavou, šestihranné matice , ploché podložky, pružinové podložky.
Podle požadavků zákazníka můžeme vyrábět součásti pro zpracování titanu, součásti pro zpracování slitiny titanu, standardní díly pro titan, nestandardní díly pro titan a zpracování výkresů a materiálů.
Účely zpracování: chemické vybavení, lékařské příslušenství, doplňky pro domácí spotřebiče, fotografické vybavení, automobilové a motocyklové příslušenství, továrna na elektroniku, prášková metalurgie, optoelektronická technologie, nábytkové doplňky, potravinářské stroje a další nestandardní přesné CNC zpracovatelské produkty.

Titan má vysokou pevnost, nízkou hustotu a odolnost proti korozi je vedena v průmyslových odvětvích, jako je letecký a kosmický průmysl, chemický, petrochemický průmysl, těžba ropy a zemního plynu na moři, výroba energie, odsolování mořské vody a obecně různé přísady titanu používané za posledních 40 let, kombinovaná technika, a biomedicínské. Již se nepovažuje za nový kov nebo neobvyklý pouze pro aplikace v letectví, ale poskytuje se konstruktérům jako vysoce výkonný materiál. Titan je nový kov. To je široce používáno v průmyslové výrobě, jako je letectví, letectví, chemický průmysl, ropa, hutnictví, lehký průmysl, elektrická energie, odsolování, lodní a vybavení pro každodenní život, protože má vynikající vlastnosti. Pro moderní kov.

Stav dodávky: Žíhaný stav (M) Stav za horka (R) Stav za studena (Y) (žíhaný, kontrola ultrazvukem)

Balení: Povrchová úprava kartonu nebo dřevěné krabice: světlo automobilu, zkosená kvalita povrchu: drsnost povrchu Ra obou koncových ploch by neměla být větší než 3,2 l & m; m (pro splnění požadavků ultrazvukového testování), povrch vnitřní a vnější strany Drsnost Ra by neměla být větší než 12,5 um; m (Ra by neměl být větší než 3,2 um, když je vnější obvodový povrch testován ultrazvukem) a poloměr zkosení je 5 až 15 mm.

Na povrchu výrobku by neměly být žádné viditelné vady, jako jsou praskliny, záhyby a těžká kůže. Lokální vady povrchu lze odstranit broušením, hloubka čištění by neměla překročit jejich rozměrové tolerance a měla by být zaručena minimální přípustná velikost. Poměr hloubky čištění k šířce by neměl být větší než 1: 6 na obou koncích a neměl by být větší než 1:10 na vnitřní a vnější straně. Vnější boční broušení by mělo být v axiálním směru.

Povrchová úprava: čistá, bezprašná a lépe odolná vůči kyselinám.

Zkoušení: mechanické vlastnosti, testování chemického složení, ultrazvukové testování.