Nový koronavirus, ke kterému došlo v letošním roce, má určitý dopad na naše životy a práci, naše společnost také dlouhodobě přestala pracovat a oficiálně pokračovala v práci a zahájila výrobu 25. února.

Velice vám děkuji za jednoho z našich zákazníků. Je ze Spojených států. Pokaždé, když spolupracujeme, jsme velmi šťastní. Když se poprvé dozvěděl o nemoci v Číně, dal naší soustrast soustrast. Cítili jsme se velmi vřelí a dokonce mě překvapili. Dal nám krabičku masek. Děkuji mu prostřednictvím našeho oficiálního webu a věřím, že se naše budoucí spolupráce zlepší a zlepší. Pevně ​​věříme, že kvalita je důležitá, důvěra je důležitá a přátelství je také důležité.

Tato krabička masek prezentovaná zákazníky není jen potvrzením našeho přátelství, ale také ověřením kvality našich výrobků a spolupráce, v budoucnu budeme i nadále garantovat kvalitu a včas poskytovat zákazníkům efektivnější a lepší služby.

Mezi naše výrobky patří titanová anoda, titanová slinutá deska, nitinolová lana, nitinolový drát a další titanové kovy. Těšíme se na další spolupráci!