Najbežnejšie povlaky pre naše titánové anódy sú tantalové povlaky, tantalové povlaky a platinové povlaky.
Tvar titánovej anódy je rôzny, doskový, trubicový, sito, komponent a koše.

Zvyčajne prispôsobíme produkty, ktoré potrebujeme, podľa výkresov zákazníka alebo popisov veľkostí. Ak potrebujete pravidelné hromadné nákupy, zvyčajne testujú zoznam vzoriek. Samozrejme, ak ste nepoužili titánové anódy, môžeme vzorky otestovať podľa vášho konkrétneho prostredia a veľkosti použitia.

Titánové anódové platne na spracovanie anód, ktoré boli zavedené tentoraz, sú objednávkami na vrátenie po tom, čo zákazník vykoná skúšobnú objednávku. Podľa správy zákazníka je efekt použitia veľmi dobrý, a preto sa rozhodol o opätovnom nákupe.
Referencia obrázka:

MMO titanium anode

MMO titanium anode


Zobrazenie videa:


Na sklade budeme mať niekoľko titánových elektród, takže ak potrebujete testovať, môžeme najskôr odporučiť našu veľkosť bodu. Ak splníte svoje požiadavky, môžete loď odoslať do dvoch dní po zaplatení. Ak potrebujete špeciálnu veľkosť a povrchovú úpravu, môžeme vám prispôsobiť, aktuálna doba trvania je asi 5-15 dní. Zároveň sú naše spôsoby platby veľmi rozmanité, banka, paypal, príjemca platby a západná únia.

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Opätovné vrátenie je najlepším spôsobom preukázania kvality. Ak potrebujete titánovú anódu, tešte sa na ďalšiu komunikáciu.