Generator HHO wykorzystuje anodę tytanową do wytwarzania wodoru i tlenu. Anoda tytanowa – generator wodoru
Opracowana przez naszą firmę anoda tytanowa pokryta metalem szlachetnym wytwarza wodór przez elektrolizację wody. Zainstalowanie tego generatora wodoru w pojazdach takich jak samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne pojazdy ma różnorodną wartość ekonomiczną i środowiskową:

1. Wysoka wartość oszczędności paliwa: oszczędzaj paliwo do 25% lub więcej;
2. Zwiększenie mocy: uzyskaj większą moc i płynniejszą jazdę;
3. Popraw efektywność zużycia paliwa: uzyskaj większy przebieg;
4. Chroń środowisko: zmniejsz emisję tlenku węgla, aby pomóc utrzymać zieloną planetę;
5. Oczyść silnik, usuń osady węgla w silniku, aby wydłużyć żywotność silnika;
6. Łatwa instalacja: do instalacji potrzeba niewiele miejsca;
7. Bezpieczeństwo i stabilność: Brak przechowywania łatwopalnego gazu, brak ukrytego niebezpieczeństwa wybuchu;
8. Niski koszt: Wystarczy regularnie dodawać trochę wody z kranu, aby kontynuować pracę;
9. Łatwy w obsłudze: lekki, wygodny i wygodny w pielęgnacji

Dane techniczne: mogą być zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z potrzebami klienta
HHO ma następujące funkcje:

1.1 Oszczędzaj zużycie paliwa
Ze względu na wkład HHO paliwo oryginalnego silnika jest w pełni spalane, a wydajność paliwa poprawiona. Wodór jest przyjaznym dla środowiska, wysokoenergetycznym paliwem. Energia cieplna spalania jest wyższa niż benzyna i olej napędowy, co stanowi 2,8 razy więcej energii niż spalanie benzyny. Wtrysk wodoru ma na celu zwiększenie paliwa i zastąpienie zredukowanego paliwa dodanym wodorem. Aby osiągnąć cel polegający na oszczędzaniu paliwa.
1.2 Ograniczenie uwalniania szkodliwych gazów Po dodaniu silnika z mieszanym gazem wodór-tlen, oryginalny tlenek węgla i węglowodory można całkowicie spalić i wykonać pracę, podczas gdy spalanie wodoru wytwarza wodę o zerowej emisji i zerowym zanieczyszczeniu, dzięki czemu może skutecznie oszczędzać paliwo w tym samym czasie Zmniejszenie toksycznych i szkodliwych substancji w spalinach pojazdów, aby osiągnąć cel w zakresie oszczędności energii i redukcji emisji. Zmniejsz toksyczne i szkodliwe substancje o ponad 65% (tlenek węgla, dwutlenek węgla, węglowodory i cząstki zawieszone).
1.3 Zwiększ motywację
Opierając się na tej samej zasadzie, po dodaniu gazu HHO, paliwo jest w pełni równoważne zwiększeniu ilości paliwa, a dodana energia cieplna spalania wodoru jest 2,8 razy większa niż benzyny, a prędkość spalania jest 5 razy większa niż benzyny. Wyższa energia cieplna i szybsze spalanie Prędkość zmniejsza straty w procesie konwersji energii cieplnej (silnik przekształca energię cieplną w energię kinetyczną) i poprawia współczynnik konwersji, dlatego przy takim samym dopływie paliwa moc i moment obrotowy pojazdu można skutecznie zwiększyć, aby pojazd był mocniejszy i bardziej wydajny. Szybki start i mocna wspinaczka.
1.4 Ochrona silnika
Podczas długotrwałej eksploatacji pojazdu tworzą się złogi węgla z powodu niewystarczającego spalania i innych przyczyn. Dodanie gazu HHO może osiągnąć pełne spalanie i zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia złogów węgla. Po dodaniu wodoru energia zapłonu wodoru wynosi 0,02, co stanowi jedynie energię zapłonu benzyny. Jedna dziesiąta. Prędkość zapłonu wodoru wynosi 4,85 metra na sekundę, czyli 5 razy szybciej niż prędkość zapłonu benzyny. W szczególności interwał wypalania wodoru wynosi tylko 0,06 sekundy, co stanowi zaledwie jedną trzecią czasu dla benzyny. Mała szczelina hartownicza może rozprzestrzeniać płomień w dowolnym rogu cylindra, a nawet sięgać do wewnętrznej szczeliny pierścienia tłokowego, tworząc oryginalny
Niektóre osady węgla są usuwane w krótkim czasie bez nowych osadów, co może skutecznie chronić silnik, zmniejszyć liczbę wymian oleju i wydłużyć żywotność silnika. Szacuje się, że żywotność silnika można wydłużyć o około 30%.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem anber@bjhighstar.com