Технологія крутного електролізу використовує високошвидкісний обертовий потік для усунення поляризації концентрації, тому для вилучення металів можна використовувати високу щільність струму, крім того, ефективність струму висока при низьких концентраціях та високій щільності струму.

Esempio di applicazione specifica per anodo di titanio - Baoji Highstar Titanium Metal

Огляд пристрою електролізу циклону та його системи Застосування технології електролізу циклону завершено повною системою пристроїв, яка включає закручену електролітичну комірку, систему розподілу розчинів, систему електроживлення та систему управління та інженерно-допоміжні системи.

Вихровий електролізер
Кожен пристрій електролізу завихрення використовує титанову трубку DN150 мм або DN200 мм або трубку з нержавіючої сталі в якості катодного стовбура, а еластичну титанову пластину, як електрод катода, розміщують у бочці і знаходиться впритул до провідної області катода внутрішньої стінки 0,5м2 або 1м2. Відповідно до концентрації іонів металів у розчині, вибираються відповідні умови управління технологічними процесами для остаточного контролю осадженого катодного продукту. Катод може осаджувати металеві пластини або металеві порошки. Анод – анод з титановим покриттям.

Циклоновий електроліз
Технологія закрученого електролізу – це метод очищення цінних металів від розчину за допомогою ефективної апаратної системи «турбонаддув» з використанням різниці потенціалів осадження різних іонів металів. Ця технологія дозволяє вилучити з розчину різні цінні метали за допомогою простого одноетапного процесу , зменшити або усунути проміжні етапи, такі як хімічне очищення або вилучення розчинника, щоб максимально заощадити виробничі витрати.

Принцип технології електролізу циклону
Технологія вихрового електролізу заснована на різниці теоретичного потенціалу кожного іона металу, тобто до тих пір, поки метал, який буде видобутий, має велику різницю потенціалів з іншими іонами металів у системі розчину, метал з позитивним потенціалом легко переважно осаджувати на катоді. Ключовим є усунення недоліків електролізу, таких як поляризація концентрації шляхом швидкісного завихрення. Щоб уникнути впливу різних факторів, таких як концентрація іонів, потенціал осадження, поляризація концентрації, значення PH тощо. Прості технічні вимоги вимагають виготовлення високоякісних металевих виробів В електролітичній комірці використовується прямий струм для переміщення електронів від анода до катода, тоді як метал осідає на катоді. Анодна реакція втрачає електрони, т.зв. окислення, а катодна реакція повинна отримати електрони, так звана реакція відновлення.

Загальні характеристики анодної трубки: Φ76 * 3 * 1500мм / Φ57 * 3 * 1200 / Φ51 * 2 * 1400 / Φ108 * 3 * 1500
Загальні характеристики катодної трубки: Φ219 * 5 * L / Φ 159 * 5 * L